Professioneel cursusmateriaal voor opleiders van nu
Het Veiligheidsboek


De vraag vanuit Het Veiligheidsboek
Eigenaar Willy kwam bij ons via een webbureau waar we vaker projecten mee oppakken. Hij zocht een studio die de restyling van alle veiligheidsboeken op zich wilde nemen. We begonnen met het opzetten van een frisse stijl voor de omslagen van de uitgaves.
De oplossing
We presenteerden verschillende concepten, van totaal nieuw tot varianten met een lichte verwijzing naar het originele ontwerp. Samen met Willy kwamen we tot een strak en opvallend design, met als hoofdkleur het blauw uit het logo van Het Veiligheidsboek.
Het resultaat
Nadat de volledige set boeken voorzien was van nieuwe omslagen, werkten we aan de restyle van de inhoud van de methodieken. De nieuwe stijl van het binnenwerk sluit nu naadloos aan bij de omslagen. Ook de iconen die we voor de reeks ontwikkelden, zijn opgefrist.

Het Veiligheidsboek
Alle kennis die je nodig hebt
De lesboeken en e-learnings van Het Veiligheidsboek in Breda worden ingezet door commerciële opleiders, scholen en (zorg)instellingen. De boeken worden geschreven aan de hand van de actuele richtlijnen van o.a. de Nederlandse Reanimatieraad, Nikta, Oranje Kruis, het Rode Kruis en NIBHV.
De inhoud van hun boeken wordt getoetst aan de opleiderspraktijk en de feedback van klanten wordt meegewogen bij aanpassingen van het lesmateriaal.


Meer weten of samen aan de slag?
We kijken graag samen met jou naar de mogelijkheden. Kwestie van mailen, langsfietsen, toeteren of even bellen naar 013 470 03 55.
